флаг

Новини

Звернення голови райдержадміністрації Богдана Сушка з нагоди Дня довкілля

    День довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

     Спочатку свято було встановлено для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

     Традиційно у день довкілля організовується  ціла низка заходів, пов’язаний з висадкою дерев у парках, скверах та лісах, прибиранням паркових територій, облаштуванням існуючих та створенням нових газонів і клумб у населених пунктах, ліквідацією стихійних звалищ в місцях відпочинку, на берегах рік, поблизу джерел тощо.

Райдержадміністрація звертається до кожного мешканця району з проханням долучитися до природоохоронних заходів, які проводяться сьогодні на території населених пунктів.

        Ми повинні засвідчити свою повагу до довкілля дбайливим ставленням до нього, перестати розглядати природу тільки як безкінечний ресурс, яким можна користуватися не замислюючись над майбутнім. У день Дня довкілля звертаюся до кожного, хто має змогу організувати природоохоронні заходи чи інформувати інших, активно взятися за роботу. Кожен житель району повинен долучитися до проведення Дня довкілля у доступний для нього спосіб, стати дбайливим господарем на своїй землі, адже саме у нашому краї є прекрасні традиції, що здавна засвідчують повагу людини до природи.