флаг

Новини

Бізнес спільнота області розпочала роботу над Стратегією регіонального розвитку області

Відбулося перше засідання підвідомчої робочої підгрупи з опрацювання напряму «Підтримка малого та середнього підприємництва»  до Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2027 року та плану заходів з її реалізації. Захід провела виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Вікторії Самусь.

До складу робочої підгрупи входять представники громадських об’єднань підприємців, суб’єктів підприємництва, бізнес-інкубаторів при вищих навчальних закладах, фахівці Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Основним завданням відповідно до порядку денного було затвердження плану роботи та вирішення організаційних питань діяльності робочої підгрупи. Під час обговорення проекту плану роботи від членів надійшли пропозиції щодо більш детального опрацювання та аналізу інформації та статистичних матеріалів, що якісно вплине на підготовку проектних ідей.

У подальшому всі напрацювання робочої підгрупи, у тому числі SWOT-аналіз, проектні ідеї  будуть подані на розгляд Керівного комітету з розробки проектів Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року.

Вікторія Самусь також звернула увагу  членів робочої підгрупи на основні етапи у процесі розробки проектних ідей та наголосила на необхідності взаємодії з боку влади та бізнесових кіл Запорізької області задля отримання якісного результату та позитивного впливу за напрямом «Підтримка малого та середнього підприємництва».

Наступне засідання робочої підгрупи планується провести наприкінці травня 2019 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю