флаг

Новини

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЯКІ НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ТЕРИТОРІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями, розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.01.2019 № 17 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування», оголошення в газеті «Нива» від 29.01.2019 № 2 14.03.2019 в районній державній адміністрації відбувся конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Чернігівського району.

Конкурс було оголошено на 1 об`єкт - «Чернігівка (АС) – Обіточне». Документи для участі у конкурсі надійшли від одного перевізника-претендента ФОП Дузенка Сергія Анатолійовича.

Конкурсним комітетом з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Чернігівського району відповідно до поданих документів розглянуто конкурсну пропозицію перевізника - претендента на зазначений об’єкт.

За результатами проведеного конкурсу конкурсний комітет прийняв рішення рекомендувати Організатору конкурсу, Чернігівській районній державній адміністрації, визначити переможцем конкурсу на об’єкті №1 «Чернігівка (АС) - Обіточне» ФОП Дузенко С.А.