флаг

Новини

Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

        Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу селища і населених пунктів району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та якісні побутові послуги. Усі ці й інші прості блага – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Надають ці блага, повсякденно виконуючи нелегку і вкрай необхідну роботу, саме працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

    Щорічно у  березні в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Це особливий день для всіх працівників цієї надважливої галузі, адже в цей день вони отримують слова вдячності за свою нелегку працю.

    Саме з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення  14 березня 2019 року  в районному центрі культури і дозвілля відбулись урочисті заходи.

     Від імені голови райдержадміністрації  працівників комунальної галузі з професійним святом, привітав перший заступник голови районної державної адміністрації  Василь Попюк зокрема зазначив, що вони своєю щоденною, нелегкою, кропіткою працею доводять, що немає нічого не можливого, і попри всі труднощі роблять наш район чистим та зеленим, дбають про належне утримання будівель та споруд, забезпечують постачання  води, електрики в оселі кожного.

     Традиційно кращих працівників підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району, за вагомий особистий внесок у розвиток галузі, високу професійну майстерність, добросовісне ставлення до обраної справи, нагородили  грамотами районної державної адміністрації.

    Завершився захід святковим концертом.