флаг

Новини

Голова райдержадміністрації  Б. Сушко  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА,  установ, служб та організацій району

        12 березня 2019 року  голова райдержадміністрації  Богдан Сушко  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за місяць та намітили плани на нинішний.

        Заступник начальника  управління соціального захисту населення  Лариса Запорожська повідомила, що в  районі  розпочата монетизація субсидій через «Ощадбанк», заборгованість по заробітній платі у районі відсутня.

        Про роботу центру зайнятості доповів директор Чернігівської філії Запорізького обласного центру зайнятості Андрій Дереза. У районі зареєстровано 508 безробітних,  39 осіб працевлаштовано, 60 осіб працюють на громадських роботах.

        Заступник військового комісара Чернігівського комісаріату повідомив про хід  проведення весняної призовної компанії.   У районі розгорнута система оповіщення військовозобов’язаних для призову на навчально-перевірочні збори в загони територіальної оборони. Військкомат проводить постійно уточнення облікових даних військовозобов’язаних.

    Начальник Чернігівського РС ГУДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Олександр Кобець повідомив, що за минулий місяць зафіксовано 4 пожежі  на території району, відділ займається ремонтом техніки.       

        Завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії, лікар-лаборант-гігієніст відокремленого підрозділу «Токмацький міжрайонний відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» повідомила про моніторинг радіофону – в нормі, про інфекційну захворюваність у районі,  показник захворюваності нижче епідемічного порогу на 56,2 %.

  Начальник Чернігівського ВП Бердянського ВП ГУНП України в Запорізькій області Сергій Попов зазначив, що у районі здійснюється контроль  з метою недопущення провокацій та проводяться обстеження виборчих дільниць, за наслідками перевірки складаються відповідні акти.

      За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.