флаг

Новини

Відбувся публічний звіт голови Чернігівської районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації за 2018 рік

     Відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу», керівники усіх органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації.

      Так, з метою інформування громадськості про результати діяльності районної державної адміністрації за підсумками минулого року 12 березня 2019 року в залі  засідань  Чернігівської районної державної адміністрації відбувся публічний звіт голови районної державної адміністрації Богдана Сушка.

      Звіт відбувся за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, громадськості, представників  ЗМІ.

    На початку зібрання Богдан Сушко зазначив, що основні напрямки роботи райдержадміністрації ґрунтуються на принципах втілення в життя реформ, ініційованих Президентом України та Кабінетом Міністрів України, їх практичної реалізації на місцях та забезпечення економічного і соціального розвитку району.

      Під час свого звіту голова районної державної адміністрації охарактеризував роботу райдержадміністрації впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури.

    На завершення звіту, Богдан Сушко висловив слова вдячності всім, хто словами і справами підтримував районну державну адміністрацію та наголосив, що попри позитивні результати роботи в певних напрямках, залишаються ще проблеми, які повинні вирішуватися спільно, тому закликав всіх до співпраці.

      Після закінчення доповіді усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від голови райдержадміністрації.