флаг

Новини

Святкові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня

      7  березня 2019 року в районному центрі культури та дозвілля  відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня. В заходах взяли участь  представники  райдержадміністрації, районної ради,  селищної ради, представники трудових колективів району.

     Багато теплих і ніжних слів адресували жіноцтву районні очільники. Від імені голови Чернігівської районної  державної адміністрації Богдана Сушка  всіх жінок району привітав перший заступник  райдержадміністрації Василь Попюк, який відзначив постійну допомогу та підтримку жіночої половини у питаннях соціально-економічного та культурно-громадського розвитку району. Побажав найчарівнішій половині людства міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра, розуміння, жіночого щастя, кохання та вірності.

   Чудовим подарунком для всіх жінок району став святковий концерт «Ми вас вітаємо, чарівні, найкращі, милі, дорогі!», в якому прозвучали пісні у виконанні чоловіків – Віктора Щербаня, Юрія Пенського,  Віктора Лесика. Гарного настрою додали танцювальні номери у виконанні хореографічного колективу «Забава» та вихованців дитячої музичної школи.

    Присутні на заході з вдячністю та щирими оплесками вітали очільників району, гостей та митців сцени.