флаг

Новини

Про проведення наради

4 березня 2019 року Наталя Степаненко заступник голови  Чернігівської РДА, провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за тиждень та намітили плани на наступний.

             Начальник  управління соціального захисту населення повідомив, що працівниками УСЗН підготовлено відповіді на запити, які надійшли від установ. Ведеться  прийом пакетів документів для призначення всіх видів соціальних допомог, згідно Законів України та нормативно-правових актів, надано консультації з призначення соціальних допомог. В  районі зареєстровано   313 внутрішньо переміщених осіб, статус учасників АТО мають 123 осіб. Постійно надаються консультації з призначення соціальних допомог.     

    Начальник  районного центру надання адміністративних послуг повідомила:

- за період з 25.02.2019 по 01.03.2019 року зареєстровано 216  заяв громадян, із них 48 заяв стосуються питань соціальних послуг, 127 - питання адміністративних послуг Чернігівської РДА, 5 - заяв до Чернігівського РС УДМС, 36 - заяв до відділу у Чернігівському районі ГУ Держгеокадастру, про зміни у графіку роботи центру – щовівторка до 20 години.

      Начальник служби у справах дітей Чернігівської РДА повідомила, що         службою у справах дітей проведено  рейд «Сім’я» на територіях Стульневського, Новоказанкуватського, Новомихайлівського старостинських округів. В ході якого обстежено умови проживання 14 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.  За результатами рейду ініційовано питання до притягнення 2 батьків до адміністративної відповідальності в порядку ст.184 КУпАП., про участь у судових засіданнях, про проведення перевірки виховної роботи у дошкільному закладі та спільно з правоохоронними органами здійснено перевірку Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів у зв’язку з виявленими випадками вживання учнями  алкогольних напоїв, складено 5 адміністративних протоколів.

       Начальник відділу взаємодії з громадськістю   РДА повідомила, про проведення публічного звіту голови Чернігівської районної державної адміністрації, про внесення змін до рішення Чернігівської ради від 30.09.2004 № 14 «Про внесення змін до назв закладів освіти Чернігівського району», про процеси, що відбуваються у житті місцевих осередків політичних партій і громадських організацій.    

За результатами наради,  заступник голови РДА Наталя  Степаненко наголосила на систематичному забезпеченні якісної і своєчасної підготовки власних інформаційних матеріалів на офіційний веб-сайт райдержадміністрації начальниками управлінь, відділів, райдержадміністрації відповідно до їх компетенції