флаг

Новини

Про проведення міжвідомчої наради щодо аналізу планових кількісних та фінансових показників  оздоровлення та відпочинку дітей у 2019  році

     01.03.2019 проведено міжвідомчу нараду під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталі Степаненко, за участю працівників управління соціального захисту населення, Чернігівської селищної ради, служби у справах дітей Чернігівської РДА  щодо аналізу планових кількісних та фінансових показників  оздоровлення та відпочинку дітей у 2019  році.

         Питання організації роботи з оздоровлення дітей пільгових категорій району залишається і надалі пріоритетним. Як було зазначено на нараді: у процесі  планування показників оздоровлення дітей пільгових категорій повинна бути консолідація показників та узгодженість дій посадових осіб Чернігівської РДА та Чернігівської селищної ради, які відповідають за  напрямок роботи  з оздоровлення дітей Чернігівської ОТГ.

Влітку  2019 року путівки, придбання яких буде профінансовано за рахунок коштів державного, обласного, місцевого бюджетів  будуть надаватися за  заявами  від батьків, опікунів та піклувальників. Дані з заяв на оздоровлення будуть  занесені в базу даних дітей, які і будуть оздоровлені у 2019 році. Путівки на оздоровлення дітей будуть надаватися згідно черги, відповідно за категорією та послугами, які повинна надати держава дитині згідно нормативно-правових актів України.

В першу чергу будуть оздоровлені діти-сироти, діти з інвалідністю, діти позбавлені батьківського піклування, дані яких вже занесені в базу для оздоровлення.

           На дату проведення наради для забезпечення оздоровлення дітей пільгових категорій Чернігівського району ДСЗН Запорізької ОДА розподілено 12 путівок до УДЦ ”Молода гвардія” та МДЦ ”Артек”. За інформацією про дати оздоровлення можна звернутися до УСЗН Чернігівської РДА

( відповідальний підрозділ: відділ праці та сім’ї).

            На 01.03.2019 у базі дітей, які будуть оздоровлені влітку 2019 обліковуються дані 56 дітей пільгових категорій згідно поданих заяв та клопотань структурних підрозділів Чернігівської РДА та Чернігівської селищної ради.

 

За результатами  проведеної наради доведено відповідні завдання структурним підрозділам РДА.