флаг

Новини

Голова Чернігівської РДА Богдан Сушко  провів  чергову оперативну нараду

      Під керівництвом голови районної державної адміністрації  Богдана Сушка у вівторок, 5 лютого 2019 року, відбулася чергова нарада  за участю  першого заступника голови райдержадміністрації  Василя Попюка, керівника апарату райдержадміністрації Богдана Ткаченка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній місяць  та окреслено заходи на найближчий період.

       На  нараді розглянуто актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки  та сільського господарства.

       Військовий комісар  Чернігівського  військового комісаріату підполковник Чехачов  В’ячеслав Володимирович  повідомив про   проведення  методичних військових  зборів,  про призов на контрактну службу, про відбір та вивчення питання щодо кандидатів на весняні військові збори.

      Заступник   начальника  відділу економічного та агропромислового розвитку, торгівлі,  житлово-комунального  господарства РДА Братішко Сергій Миколайович повідомив про  основні показники району та про початок весняних робіт,  про стан посівів озимих у районі.

         Начальник  районного центру надання адміністративних послуг  Самура Людмила Анатоліївна  повідомила,  що за січень  місяць  зареєстровано  1350     заяв громадян,   і з них 608 питань стосуються   отримання соціальних послуг,  також серед  зазначених звернень  проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно,  про  надання адміністративних послуг.  Щосереди у приміщенні Ільїнського старостинського округу ведеться  виїзний прийом громадян спеціалістами відділу.

         Начальник  управління соціального захисту населення РДА Борода Олександр Анатолійович повідомив, що працівниками УСЗН проводиться   прийом пакетів документів для призначення всіх видів соціальних допомог, згідно Законів України та нормативно-правових актів,  у січні зареєстровано 815 заяв громадян, надано консультації з призначення соціальних допомог. В  районі зареєстровано   317 внутрішньо переміщених осіб, статус учасників АТО мають 121 особи. Заборгованість по заробітній платі у районі відсутня.        

       Начальник 5-державного пожежно-рятувального поста в Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області Синиця Роман Олександрович доповів про належну забезпеченість технікою та паливом на випадок погіршення погодних умов.

       Головний лікар КЗ «Чернігівський центр ПМСД» Богдан Тетяна Віталіївна  зазначила, що працівниками закладу  продовжується робота з укладання та підписання декларацій між пацієнтом та лікарем, станом на 01.02 2019  року зареєстровано 11300 декларацій жителів району, за січень  оглянуто 3150 пацієнтів, зафіксовано 804 викликів на дому, проводяться щеплення населення, про впровадження у  деяких областях пілотного проекту  щодо  надання електронних рецептів.

       Помічник лікаря   санітарно-гігієнічної лабораторії відокремленого підрозділу «Токмацький міжрайонний відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» Опара Тамара Архипівна доповіла,    що працівниками відділу здійснено моніторинг  радіофону – в нормі, про інфекційну захворюваність у районі,   у зв’язку із збільшенням захворюваності  на   ГРЗ у навчальних закладах району,  тимчасово призупинені навчальні заняття  у Обіточненській ЗОШ І-ІІ ступенів та Ільїнському НВК.

         Головний лікар  Чернігівської лікарні Марусенко В.В. розповів про проведення капітального ремонту  лікувального корпусу, про належний температурний режим у відділеннях,  станом на 01.02.2019 на стаціонарному лікуванні перебуває 70 пацієнтів.

          По завершенню чергової наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.