флаг

Новини

Цьогорічні вступники можуть перевірити свої знання на пробному оцінюванні

На базі Запорізького національного університету відбудуться тренінги щодо написання зовнішнього незалежного оцінювання, а також у цьогорічних вступників буде можливість скласти тест з обраного предмета.

Участь у заходах є безкоштовною, - повідомляють у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації. Аби стати учасником тренінгу необхідно зареєструватися.

На початку тренінгу учасникам розкажуть, як ефективно розподіляти час упродовж тестування, заповнювати бланки відповідей, опанувати емоції та сконцентруватися на вирішенні завдань. Крім цього, організатори нагадають, які документи потрібно мати для доступу на пункт тестування, як розрахувати час на дорогу до пункту тестування, якою має бути поведінка присутніх тощо.

Під час практичної частини майбутнім вступникам запропонують перевірити фактичний рівень знань з деяких предметів. Упродовж року профільні фахівці університету готують тестові зошити відповідно до програми ЗНО з конкретних предметів. Такі програми є у відкритому доступі на сайті УЦОЯО.

Вже у лютому для зареєстрованих учасників будуть проведені тести з біології, фізики, хімії, географії, іноземної мови, української мови та літератури. У березні заплановано тренінги з математики та історії України.

Для того, щоб перевірка робіт проходила об'єктивно, у момент реєстрації прізвища учасників зашифровуються. Результати складених під час тренінгу тестів будуть оприлюднені на офіційному сайті ЗНУ.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю