флаг

Новини

Голова Чернігівської РДА провів виїзний прийом громадян

     14 січня 2019 року, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництва районної державної  адміністрації, голова  Чернігвської райдержадміністрації Богдан Сушко провів виїзний прийом громадян у Новоказанкуватському  старостинському окрузі.

     Для спілкування з керівником району звернулися жителі села, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади.

     В ході прийому  громадян розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема: питання щодо  режиму роботи  «Укрпошта», організації здійснення перевезення  пасажирів за маршрутом «Новомихайлівка – Чернігівка», декларування про отримані доходи за 2018 рік, надання соціальних пільг та інші.

     Голова райдержадміністрації Богдан Сушко обговорив можливі шляхи вирішення питань та зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі. Всі питання будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства із залученням відповідних фахівців та по кожному з них буде надано письмову відповідь заявникам.