флаг

Новини

Відбулося засідання районного штабу

         14 січня під головуванням голови Чернігівської райдержадміністрації  відбулося засідання  районного штабу з метою вжиття заходів із  запобігання ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій, пов’язаних з несприятливими умовами осінньо-зимового періоду, на якому розглянуто питання щодо вироблення стратегії подолання наслідків негоди та організації роботи стаціонарних пунктів обігріву населення в період значного зниження температури повітря.

         Голова районної державної адміністрації  Богдан Сушко звернув увагу на  необхідність упередити виникнення надзвичайних ситуацій в районі та вироблення спільної стратегії дій за негоди. На засіданні штабу проаналізовано ситуацію,  яка може виникнути внаслідок сильних снігопадів та ожеледиці на автошляхах. Проаналізовано наявність та можливість залучення потужної техніки. Проведено моніторинг наявної кількості посипкового матеріалу та відповідної техніки для боротьби з ожеледицею. Погоджено план дій та карту-схему снігоочисних робіт особливо, що стосується найпроблемніших ділянок на автошляхах району.

         Наявних матеріальних та людських ресурсів достатньо для організації безпечного руху автомобільного транспорту.

          У Чернігівському районі забезпечено функціонування 22 пунктів обігріву на випадок значного погіршення погодних умов.

        Підсумовуючи засідання, районний штаб ухвалив: створити на базі Чернігівського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області інформативний центр для надання оперативної інформації від старостинських округів Чернігівської селищної ради та Чернігівського ВП Бердянського ВП ГУ Національної поліції в Запорізькій області щодо виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами.  Доручити відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації: здійснювати щоденний моніторинг ситуації на території району та інформувати керівництво райдержадміністрації, вивчити питання можливості перекриття або обмеження руху на автодорогах районного та обласного значення на території Чернігівського району, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами.