флаг

Новини

Святкування  80 – річчя утворення Запорізької області у Чернігівському районі

      10 січня 2019 року  жителі  Чернігівського району  відзначили свято  80- річчя утворення Запорізької області. Чимало охочих зібралося переглянути концертну програму, відпочити, поспілкуватися та просто весело й цікаво провести час.

    Запорізька область сьогодні - це не тільки самобутня історична перлина України, колиска першої у світі демократичної республіки, заснованої запорізькими козаками, але й один з головних центрів розвитку економічного, технологічного  й інтелектуального потенціалу України.

      Чернігівський район є одним із 20 районів Запорізької області, в якому живуть люди, які своєю працею вносять вагомий вклад у розвиток та процвітання нашого краю.

                Від імені голови Чернігівської районної державної адміністрації Богдана Сушка  з теплими словами привітань до жителів району, гостей свята звернувся  перший заступник голови райдержадміністрації Василь Попюк  та   побажав усім жителям достатку, радості, миру, любові та здоров’я, Запорізькій області – добробуту й подальшого процвітання.

      Грамотами Чернігівської районної державної адміністрації  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у історико-краєзнавчий розвиток  Чернігівського району нагороджено  головного  редактора газети «Нива» - Єременка Миколу Миколайовича, ветеранів державної служби - Петренко Валентину Іванівну, Логвиненко Валентину Никифорівну,  ветерана правоохоронних органів - Шейка Юрія Олексійовича, ветерана сільського господарства - Коваленко Ганну Стефанівну.

        Також  Грамотами Чернігівської РДА  за сумлінне виконання громадського і військового обов’язку, активну   участь у навчальних зборах у військовій частині А 7282 нагороджено кращих військовослужбовців Чернігівського району.         

         В урочистій частині концертні номери перепліталися із вітальними словами гостей.

        Свято вдалося на славу й запам'яталося яскравістю барв та душевним теплом і стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного краю.