флаг

Новини

Подарунки вихованцям дитячих садочків

     Зимова пора найбільше асоціюється з новорічними  святами, ялинкою, подарунками.  Особливо чекають на них  дітлахи. Аби подарувати дівчаткам та хлопчикам радість та віру в казку, за ініціативи  народного депутата Олександра Пономарьова  вихованці  Чернігівського ясла садочка «Посмішка» та Чернігівського ясла садочка «Сонечко» отримали  іграшки, які  їм  вручили    голова Чернігівської районної державної адміністрації Богдан Сушко  та керівник апарату райдержадміністрації  Богдан Ткаченко. 

     Від імені народного депутата голова райдержадміністрації  привітав  учасників виховного процесу з новорічно-різдвяними святами.  У вітальному слові  Богдан Володимирович зазначив: «Що діти – це наше майбутнє, для них ми повинні жити, творити, дарувати їм щастя, розваги. А ті, в кого є можливість, обов’язково мають допомагати дошкільному закладу, покращувати умови перебування малят». Особисто від себе запевнив, що й надалі підтримуватиме освітні заклади нашого району. Адже саме тут діти отримують свій перший досвід спілкування у колективі, дорослішають, з цього порога починається нове життя малюка.

     Наприкінці святкової зустрічі голова райдержадміністрації побажав здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький  уклін Вам за натхненну і самовіданну працю, непохитну віру у майбутнє нашого району.