флаг

Новини

Відбулась підсумкова нарада у голови райдержадміністрації за 2018 рік

     Під керівництвом  голови  Чернігівської  районної  державної адміністрації Богдана Сушка відбулася нарада за  підсумками роботи управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації  та установ району у 2018 році. У нараді  також брали участь голова районної ради Віктор Годлевський, голова Чернігівської селищної ради Віталій Манич, начальник Чернігівського відділу Бердянської місцевої прокуратури Святенький Максим,  начальник Чернігівського ВП Бердянського ВП ГУН в Запорізькій області Попов Сергій.

     У ході наради було заслухано звіти керівників структурних підрозділів, служб райдержадміністрації та установ району, окреслено плани та перспективи на 2019 рік.

     З доповіддю виступив голова селищної ради Віталій Олександрович Манич, який прозвітував про стан справ у громаді, про прийняття бюджету на 2019 рік, про Стратегію розвитку Чернігівської селищної ради до 2021 року, про придбання техніки  для комунально-житлового забезпечення та інше.

     Начальник Чернігівського ВП Бердянського ВП ГУН в Запорізькій області Попов Сергій Васильович прозвітував про  стан додержання законності, профілактики, боротьби зі злочинністю в районі та заходи щодо їх покращення.

     Начальник Чернігівського відділу Бердянської місцевої прокуратури Святенький Максим Геннадійович  прозвітув про стан справ у відділі, додержання законів та законодавчих актів.

     Голова Чернігівської районної державної адміністрації підвів підсумок розвитку району за 2018 рік, відмічаючи всі позитивні зрушення, які були досягнуті завдяки плідній співпраці всіх гілок влади. Також визначив основні пріоритетні завдання на 2019 рік.

     По завершенню наради Богдан Володимирович   подякував присутнім за сумлінну роботу, привітав із Новорічними та Різдвяними святами та побажав міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, нових звершень в ім’я України та Чернігівського  району!