флаг

Новини

Подарунки до новорічно-різдвяних свят  учням перших класів Чернігівського району

      Передноворічна пора зазвичай для дітей проходить в очікуванні чудес, веселих святкувань, розваг та, звісно ж, подарунків. Напередодні свят  учні перших класів Чернігівського району,  які навчаються за програмою «Нова українська школа» отримали новорічні вітання та подарунки  від народного депутата  Олександра Пономарьова за участю голови Чернігівської районної державної адміністрації Богдана Сушка, які потурбувались, аби діти у ці дні отримали подарунки  та масу позитивних емоцій.      

       Від імені народного депутата зі словами вітань та щирими побажаннями  звернувся голова райдержадміністрації Богдан Володимирович Сушко:     «Найочікуваніші та найбажаніші свята для маленьких мешканців нашого району як і для всіх дітей – це Новий рік та Різдво. Наше завдання  подарувати частинку тепла та радості дітям.

     Новий рік - це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Нехай він буде для вас, ваших рідних і друзів  роком добрих перемін, а дні світлих свят стануть незабутнім дивом і казкою, яка ніколи не скінчиться.

      Нехай здійснюються ваші найпотаємніші й найфантастичніші мрії і задуми, серце буде зігріте любов’ю і теплом, домівка повниться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям.

     Щиро бажаю вам, щоб сьогодні й кожного наступного дня ваші дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради вашого щасливого майбутнього», - сказав у своєму привітанні Богдан Володимирович.

   Від імені народного депутата Олександра Пономарьова вручено солодкі подарунки  173 діткам, які навчаються у загальноосвітніх школах Чернігівського району.