флаг

Новини

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів голова Чернігівської райдержадміністрації Богдан Сушко.

   Матеріали,  підготовлені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації відповідають чинному законодавству та не порушують прав дітей.

   На порядок денний засідання виносилися питання, які стосувалися визначення способу спілкування батьків з дитиною, цільового використання аліментів на дитину,  надання дозволу  на підписання договору купівлі-продажу на будинок, стану утримання і розвитку дітей у прийомних сім’ях та у дитячому будинку сімейного типу.                                                                               

   Також затверджено індивідуальні плани соціального захисту дитини, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

   Розглянувши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

   Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Богдан Сушко зазначив, що однією з найбільш гострих проблем в питаннях захисту прав дітей,  є неналежне ставлення батьків до виконання своїх обов’язків.