флаг

Новини

В райдержадміністрації відбулося чергове апаратне навчання

     В залі засідань райдержадміністрації під головуванням керівника апарату  Чернігівської райдержадміністрації  Богдана Ткаченко відбулося  чергове апаратне  навчання. На навчанні були присутні начальники управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації. На порядок денний виносилися такі питання: про рекомендації суб’єктам  декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні ( доповідач -Гоза Г.В. головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації), оформлення документів у відповідності до Інструкції з діловодства (доповідач - Богдан М.В. начальник загального відділу апарату райдержадміністрації), про визначення ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В» (доповідач-Кужель В.В. завідувач сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації), про порядок оповіщення населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, (Кордій М.А.- начальник відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації – головний архітектор району)

     Зверталась увага на покращення стану виконавської дисципліни по організації контролю за виконанням документів органів виконавчої влади,  про необхідність дотримання вказаних термінів інформування та вчасного реагування на документи вищого рівня.

     Особливої уваги вимагає забезпечення своєчасного і безумовного виконання указів, розпоряджень та доручень Президента України, актів та доручень Уряду України, документів центральних органів виконавчої влади з питань, які стосуються прийняття регіональних програм або вжиття заходів щодо реалізації загальнодержавних програм, спрямованих на вирішення найбільш актуальних питань держави на місцевому рівні.

     Богдан Ткаченко, наголосив, що  керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації необхідно взяти під чіткий особистий контроль питання підготовки документів, які приймаються на виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, голів обласної та районної державних адміністрацій, забезпечувати своєчасне та безумовне їх виконання.

     Також на навчанні розглянуто питання щодо Порядку оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою КМУ від 23 серпня 2017 року № 640 (процедура оцінювання проводиться щороку у жовтні – грудні  за період з 1 січня поточного року або з дати визначення завдань і ключових показників до дати прийняття наказу про проведення оцінювання).  Також наголошувалось  на дотриманні алгоритму дій при проведенні оцінювання, а саме на етапах проведення оцінювання та його строках.

     Головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення  корупції,  державним службовцям надано детальну рекомендацію щодо проведення   електронного декларування.

     Начальник відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації доповів про стан захисних споруд у районі та ознайомив з планом евакуації населення.

     Наприкінці апаратного навчання, підсумовуючи розглянуті питання керівник апарату Богдан Ткаченко наголосив про персональну відповідальність кожного при виконанні завдань, визначених в контрольних документах вищих органів влади, особливо – про якість наповнення та терміни виконання, підготовки документів та своєчасне декларування згідно норм чинного законодавства.