флаг

Новини

У Пологах військовослужбовці присягнули на вірність українському народу

У нещодавно створеному Пологівському батальйоні територіальної оборони військової частини А7282 військовослужбовці склали присягу на вірність українському народу.

Присягнули  вірно та віддано служити українському народу військовозобов’язані з Більмацького, Розівського, Чернігівського, Токмацького та Пологівського районів. З цією подією їх привітали заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, керівники та військові комісари відповідних районів. Участь у заході взяв перший заступник голови Чернігівської РДА Василь Попюк.

- Недарма кажуть, що немає більшого покликання, як боронити свою Батьківщину. Чотири роки поспіль в Україні тривають військові дії, в результаті яких гинуть найкращі сини нашої країни. На сьогодні наша задача – захищати свою державу. Та все ж   бажаю вам і вашим сім’ям мирного неба та спокою, - звернувся до військовослужбовців Едуард Гугнін.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків у районі проведення антитерористичної операції на Сході України. Це уродженці Пологівського району: Дмитро Шингур, Роман Соловйов, Артем Корнєв.

Понад сотня військовослужбовців присягнули завжди бути вірними і відданими українському народу, боронити Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно додержуватися Конституції України та законів України, зберігати державну таємницю, виконувати свої обов'язки в інтересах співвітчизників, ніколи не зраджувати українському народу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю