флаг

Новини

День Збройних Сил України у Чернігівському районі

     Напередодні   Дня Збройних Сил України голова Чернігівської  райдержадміністрації Богдан Сушко та керівник апарату Богдан Ткаченко   відвідали Чернігівський військовий комісаріат та провели зустріч з працівниками. Голова райдержадміністрації відзначив особливо важливу роль Збройних Сил України та працівників  військкомату в умовах ворожої агресії, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді, чітке виконання поставлених завдань та піднесення престижу професії військового. Висловив особливі слова подяки воїнам, які в складі Збройних Сил України мужньо борються за незалежність та єдність нашої держави на її Сході. Усім побажав міцного здоров’я, незламної волі, вірності військовому обов’язку, надійного родинного тилу, миру та злагоди в нашій країні.

     За останні чотирі роки  Збройні Сили України пройшли складний шлях: від переформування з радянського в українське військо, через зубожіння до відродження і піднесення в очах нації. Сьогодні наше покоління є очевидцем і безпосереднім учасником становлення справжнього українського війська, що демонструє зразки героїзму, відданості народові та вірності присязі. Багато наших побратимів виконують свій чоловічий, громадянський та військовий обов’язок на Сході держави. Найкращі сини Вітчизни полягли на полях боїв, захищаючи свою домівку та Батьківщину, залишивши по собі вічну пам’ять героїв в історії та серцях людей.

     Під час  зустрічі посадові особи ознайомились з особовим складом установи, ходом підготовки та проведення ремонтних робіт в приміщенні військкомату.

     Для забезпечення належних  умов роботи працівників військкомату та перебування допризовників і призовників планується проведення робіт для організації роботи так званого «прозорого офісу» з обслуговування відвідувачів.

     Військовий комісар   Кравцов В.В. поінформував про плани та наявні проблеми, щодо проведення робіт по забезпеченню належних умов у приміщенні військкомату

     За проявлення уваги та всебічну підтримку очільник військового комісаріату  Володимир  Кравцов подякував голові Чернігівської райдержадміністрації, завірив у тому, що докладатиме максимум зусиль для того, щоб Чернігівський  район займав передові позиції в області.

     «Основним завданням влади в цей час є згуртування суспільства, органів влади, військових формувань перед зовнішньою загрозою», - наголосив Богдан Сушко.