флаг

Новини

Голова райдержадміністрації  Б. Сушко  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА,  установ, служб та організацій району

        04 грудня 2018 року  голова райдержадміністрації  Б. Сушко  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за місяць та намітили плани на нинішний.

        Військовий комісар Чернігівського комісаріату Кравцов В.В. повідомив про хід  проведення осінньої призовної компанії,  комісаріат виконує повсякденні завдання та завдання, які викликані воєнним станом. У районі розгорнута система оповіщення військовозобов’язаних для призову на навчально-перевірочні збори в загони територіальної оборони. Мобілізація  в районі відсутня, військомат проводить лише уточнення облікових даних військовозобов’язаних.

          Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Гоза Г. В. зазначила, що з 1 січня 2019 року розпочинається електронне декларування громадян України, надала методичні рекомендації  із зазначеного питання.

           Начальник  відділу економічного та агропромислового розвитку, торгівлі,  житлово-комунального  господарства  Мамич В. Г. повідомила  про освоєння коштів на ремонт доріг, про проект програми соціально-економічного розвитку Чернігівського району у 2019 році.

           Начальник  управління соціального захисту населення  Олександр Борода повідомив, що в  районі зареєстровано   326 внутрішньо переміщених осіб, статус учасників АТО мають 121 осіб. Заборгованість по твердому паливу   та заробітній платі у районі відсутня.  

         Заступник голови селищної ради Веремій Л.С. повідомила про освоєння коштів ДФРР на «Будівництво спортивного майданчику із штучним покриттям»,  про наслідки негоди та ліквідацію споруд у районі, про роботу КЗ «Мрія» під час ожеледиці   

      Начальник Чернігівського РС ГУДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Кобець О. В. повідомив, що за минулий місяць зафіксовано 2 пожежі  на території району та надано одну послугу населенню, відділ працює у посиленому режимі чергування.

       Головний лікар КЗ «Чернігівська  центральна лікарня» Марусенко В.В. повідомив, що установа працює у звичному режимі, у зимовий період заплановано збільшити ліжко - місця для пацієнтів, ведуться роботи щодо утеплення лікарні.

      Заступник начальника Чернігівського ВП Бердянського ВП ГУНП України в Запорізькій області Ходунович А. М. зазначив, що у районі здійснюється контроль  з метою недопущення провокацій.

      За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.