флаг

Новини

Про проведення наради

      7 листопада  2018 року Богдан Ткаченко керівник апарату Чернігівської РДА, провів оперативну нараду з керівниками відділів та завідувачами секторів структурних підрозділів райдержадміністрації. Керівники та завідуючи  доповіли про стан справ у підлеглих відділах.

      Начальник  відділу фінансово - господарського забезпечення Тур З. Г. повідомила про проведення інвентаризації матеріальних засобів у організації,  про складання бухгалтерської звітності у відділі.

      Пазуха В.О. - начальник юридичного відділу проінформувала про підготовку документів  по земельним питанням, про контроль розпорядчих документів.

     Завідувач сектору з організаційної роботи Кривний Є.В. повідомив про підготовку проекту розпорядження «Про внесення змін до складу колегії при голові Чернігівської державної адміністрації», про оперативний план роботи райдержадміністрації  на тиждень,

      Богдан М.В. - начальник  загального відділу проінформувала про систематизацію розпоряджень голови районної державної адміністрації, про реєстрацію та облік звернень громадян, запитів по доступу до публічної інформації, про контроль за дотриманням термінів виконання документів,  про звітність щодо роботи з документами за жовтень 2018 року.

      Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Галич Ю. М. доповіла про  періодичне поновлення бази даних Державного реєстру виборців у районі.

     Завідувач сектору управління персоналом Кужель В.В. повідомила  про підготовку до щорічного оцінювання державних службовців, про формування  особових справ працівників.

      Головний спеціаліст з питань мобілізаційної служби Гавриленко В. М. проінформував про роботу комісії з питань строкової служби, про стан проведення осіннього призову у районі.

      Керівник апарату Б. С. Ткаченко,  наголосив на необхідності дотримання виконавської дисципліни, вимог регламенту райдержадміністрації та забезпеченні дієвого контролю за виконанням документів.     

       За результатами наради окремим керівникам  дано доручення.