флаг

Новини

Голова райдержадміністрації  Б. Сушко  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району.

        06 листопада голова райдержадміністрації  Б. Сушко  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за місяць та намітили плани на нинішний.

   Заступник   начальника  відділу економічного та агропромислового розвитку, торгівлі,  житлово-комунального  господарства повідомив про посіви озимини у районі від загальної  площи земель засіяно 97,3%, зібрано урожай соняшника на площі 19.3 тис.га  що становить 94.7 %, урожайність соняшника становить 12.8 ц/га. Стан озимих культур складає 50%- слабкі, 30%- зріджені, 20% в доброму стані. Опадів по району за 10 місяців - 248.3 мм., за жовтень -15.3 мм.

Начальник  районного центру надання адміністративних послуг повідомила, що за минулий місяць  зареєстровано  712    заяв громадян,  в тому числі для отримання соціальних послуг, проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно,  про вирішення питання щодо надання адміністративних послуг у приміщенні Ільїнського старостинського округу, з метою опитування  та залучення населення до процесу підвищення якості надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) шляхом розроблення проекту "Залучення громадян до процесу підвищення якості надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області в рамках проекту проведено анкетування населення.

      Начальник служби у справах дітей Чернігівської РДА повідомила:         службою у справах дітей проведено  рейди «Сім’я»,  за результатами рейдів ініційовано питання до притягнення  7 батьків до адміністративної відповідальності в порядку ст.184 КУпАП., про проведення зборів для дітей які стоять на внутрішкільному контролі, про проведення засідання комісії з прав захисту неповнолітніх.

Начальник відділу економічного та агропромислового розвитку, торгівлі,  житлово-комунального  господарства повідомила про освоєння коштів ДФРР на «Будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям», про освоєння коштів на ремонт доріг комунальної власності, про моніторинг публічної закупівлі «Прозоро», про звернення громадян.

       Начальник  управління соціального захисту населення повідомив, що працівниками УСЗН підготовлено відповіді на запити, які надійшли від установ - 6. Ведеться  прийом пакетів документів для призначення всіх видів соціальних допомог, згідно Законів України та нормативно-правових актів, надано консультації з призначення соціальних допомог. В  районі зареєстровано   326 внутрішньо переміщених осіб, статус учасників АТО мають 121 осіб. Надано путівку в дитячий центр «Молода гвардія» дитині позбавленої батьківської опіки. Заборгованість по твердому паливу   становить 580 тис.грн.      

     Заступник  Головного лікаря КЗ «Чернігівський центр ПМСД» повідомила, що працівниками закладу  продовжуються укладання та підписання декларацій між пацієнтом та лікарем станом на 01.11 2018 року зареєстровано 5427 декларацій жителів району, за жовтень оглянуто 5400 пацієнтів, зафіксовано117 викликів на дому, проводяться щеплення населення.

      Про роботу центру зайнятості доповів директор Чернігівської філії Запорізького обласного центру зайнятості А. Дереза у районі зареєстровано 259 безробітних, за жовтень зареєстровано 65 громадян, 16 осіб працевлаштовано, 5 осіб направлено на навчання.

        Завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії, лікар-лаборант-гігієніст відокремленого підрозділу «Токмацький міжрайонний відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» повідомила про моніторинг  дослідження питної води, досліджено 7 зразків, без відхилень, моніторинг радіофону – в нормі, про інфекційну захворюваність у районі,  показник захворюваність нижче епідемічного порогу на 71,8 %.

       Т.о.  військового комісара Чернігівського комісаріату повідомив про  проведення осінньої призовної компанії, про роботу призовної комісії.

      Начальник відділу взаємодії з громадськістю   РДА повідомила, про організацію щодо проведення щорічної фізичної  підготовленості населення, про заходи щодо увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року, про заходи   присвячені Дню Гідності та Свободи, про проведення Єдиного дня інформування населення на тему «Місцями пам’яті повстанських перемог у Запорізькому краї».

За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.