флаг

Новини

Про проведення оперативної наради

5 листопада  2018 року Наталя Степаненко заступник голови  Чернігівської РДА, провела оперативну нараду з керівниками служб, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за тиждень та намітили плани на наступний.

       Начальник  управління соціального захисту населення повідомив, що працівниками УСЗН підготовлено відповіді на запити, які надійшли від установ - 6. Ведеться  прийом пакетів документів для призначення всіх видів соціальних допомог, згідно Законів України та нормативно-правових актів, надано консультації з призначення соціальних допомог. В  районі зареєстровано   326 внутрішньо переміщених осіб, статус учасників АТО мають 121 осіб. Надано путівку в дитячий центр «Молода гвардія» дитині позбавленої батьківської опіки. Заборгованість по твердому паливу становить 580 тис.грн.      

Начальник  районного центру надання адміністративних послуг повідомила:

- за минулий тиждень зареєстровано 63  заяв громадян,  повернуто 24 заяви, про вирішення питання щодо надання адміністративних послуг у приміщенні Ільїнського старостинського округу, з метою опитування  та залучення населення до процесу підвищення якості надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) шляхом розроблення проекту "Залучення громадян до процесу підвищення якості надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області проведено анкетування населення.

      Начальник служби у справах дітей Чернігівської РДА повідомила:         службою у справах дітей проведено  рейд «Сім’я»,  за результатами рейду ініційовано питання до притягнення  4 батьків до адміністративної відповідальності в порядку ст.184 КУпАП., про проведення зборів для дітей які стоять на внутрішкільному контролі.

      Начальник відділу взаємодії з громадськістю   РДА повідомила, про організацію щодо проведення щорічної фізичної підготовленості населення, про заходи щодо увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року, про заходи   присвячені Дню Гідності та Свободи, про проведення Єдиного дня інформування населення на тему «Місцями пам’яті повстанських перемог у Запорізькому краї».

Розглянуто проблемні питання  та запропоновано дієві шляхи їх вирішення.