флаг

Новини

Про проведення наради

29 жовтня 2018 року Наталя Степаненко заступник голови Чернігівської РДА,провела оперативну нараду з керівниками служб, відділівта структурних підрозділіврайдержадміністрації. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за тиждень та намітили плани на наступний.

Начальник  управління соціального захисту населення повідомив, що працівниками УСЗН підготовлено відповіді на запити, які надійшли від установ-6. В  районі зареєстровано   325 внутрішньо переміщених осіб, статус учасників АТО мають 121 осіб. Громадянам, які мають пільгивидано талони на придбання вугілля за пільговими цінами. Заборгованість по твердому паливу 555236,07 грн.перераховано за жовтень 665377,22 грн.

       Начальник  районного центру надання адміністративних послуг повідомила:

- за жовтень 2018 року зареєстровано 343  заяв громадян, із них 261 соціальні послуги,  69 ДЗК, 13 питання міграційної служби,

- про проведення засідання  при заступнику голови ЧРДА Н. М. Степаненко з представниками громадських організаційних, депутатів та представниківстаростинських округів з приводу вивчення потреб населення у навчанні процедурам отримання адміністративних послуг у рамках проекту «ЦНАП фасилітує зміни».

Начальник служби у справах дітей Чернігівської РДА повідомила:службою взято участь у судових засіданнях, про заплановані засідання з питань прав захисту дітей, Координаційної ради з питань захисту прав неповнолітніх.

Начальник відділу взаємодії з громадськістю   РДА повідомила, про заходи щодо святкування Дня соціальної сфери, про організацію позашкільної освіти у Чернігівському районі, про стан контрольних документів у відділі.

Розглянуто проблемні питання  та запропоновано дієві шляхи їх вирішення.