флаг

Новини

Шановні жителі району!

Радий вітати вас із великим державним святом – Днем захисника України. Так склалося історично, що цього ж дня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в українців традиційно відоме ще й як День козацької слави.

Протягом багатьох століть свято Покрови було головним для українських воїнів - від козацтва до Армії Української Народної Республіки та Української повстанської армії. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції.

Саме тому з 2014 року День захисника України ми відзначаємо якраз на Покрову. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Як наголошує Президент України Петро Порошенко, захист Вітчизни став справою всіх українців, тому День захисника України, який визначено вихідним днем, має стати всенародним святом, таким же значимим як Різдво, Великдень чи День незалежності.

Наголошу, що головна ідея цього свята – виявлення поваги та шани захисникам нашої держави та її суверенітету, гідне вшанування борців за незалежність України. А в умовах триваючої війни на Сході країни у цей день ми вшановуємо й усіх нинішніх захисників – воїнів усіх силових відомств, добровольчих підрозділів, а також ветеранів та майбутніх оборонців України.

У цей святковий день бажаю усім міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації всіх планів, поваги і подяки за ту шляхетну справу, що ви робите.

Зі святом!

 

З повагою -

голова районної державної адміністрації                                   Б. СУШКО