флаг

Новини

Чужих дітей не буває

        День усиновлення – це свято, яке відзначається 30 вересня в день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, зворушує своєю відвертістю та щирістю. Це свято життєвої мудрості та досвіду, свято великої душі та великого терпіння, а головне – милосердя та любові. Віра, Надія й Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, утілюють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, є добрими покровителями цього особливого свята. 
       З кожним роком в Україні зростає число сімей, які бажають взяти на виховання обділену батьківською ласкою дитину, суспільство стає більш гуманним і чуйним до чужого болю.
        Сьогодні на території Чернігівського району проживає 20 усиновлених дітей, 45 дітей знаходяться під опікою та піклуванням, 30 дітей виховується в 16 прийомних сім’ях та 15 дітей у 2 дитячих будниках сімейного типу. Варто відзначити, що нині в районі немає жодної дитини, яка б не була влаштована в сім’ю. 
        Напередодні свята, 28 вересня, у районному центрі культури та дозвілля відзначили і вшанували опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів, всіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. У залі панувала атмосфера радості. Посмішки у всіх присутніх викликали впевнені в собі дівчатка і хлопчики, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях.
        З теплими та щирими словами вдячності за сміливий та відповідальний крок у житті до прийомних батьків звернулися заступник голови Чернігівської об'єднаної територіальної громади Сергій Житарюк, начальник служби у справах дітей Чернігівської районної державної адміністрації Наталія Житарюк, заступник голови Чернігівської районної ради Владислав Лебедь. 
         За значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту дітей, створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, нагороджено Почесними грамотами: прийомну сім'ю Римми та Сергія Хорунжих, піклувальників Ольгу Мороз, Марину Свириденко, Оксану Чумак, Олену Єгоркіну та одну сім’ю усиновлювачів. 
     Квіти та подарунки від служби у справах дітей отримали родини Наталії й Руслана Шелест, Тетяни й Віталія Синяк, яким виповнилося 5 років із дня створеня прийомної сім'ї. 
      Та яке ж свято без дітей? Анна Нестеренко, Оля Аксьонова, Артем Щербинка, вихованці вокального ансамблю «Веселка» дарували насолоду й душевне задоволення, виконуючи чарівні мелодійні пісні. До дитячх музичних привітань приєдналися Анна Попова, Олена Піхота та Юрій Пенський. 
По завершенню свята кожна дитина, а їх було 80, яка була присутня в залі, отримала солодощі від голови Чернігівськї районної рад Віктора Годлевського, а батьки отримали невеличкі подарунки від служби у справах дітей. 
        Від щирого серця вітаємо тих відважних батьків, які здійснили такий відповідальний крок і взяли дітей у свою родину. Бажаємо їм розуміння, доброти, терпіння та здоров’я. Адже бути батьками — один із найважливіших обов'язків, який доводиться виконувати.

 

Любов Нагорнюк