флаг

Новини

Привітання голови Чернігівської РДА з Днем вихователя та працівника дошкільного закладу

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів! Традиційно 27 вересня своє професійне свято відзначають люди, які присвятили своє життя вихованню дітей – працівники дошкільних закладів.

Професія вихователя дитячого садочка – професія для творчих та креативних людей, яка вимагає величезного терпіння і безмежної любові до дітей, уособлює доброту, увагу і турботу. Виховання наших дітей – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому.

Щира подяка всім працівникам дошкільних закладів на території нашого району  за віддане служіння улюбленій справі, самовіддачу,  частку душі, яку Ви щодня даруєте дітям, наполегливість і високий професіоналізм. Саме Ви змалку навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, прищеплюєте найменшим мешканцям нашого району патріотизм та любов до рідного краю.

Дорогі працівники дошкільних закладів: завідуючі, вихователі, помічники, методисти, медсестри, музичні керівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Міцного Вам здоров’я, миру, злагоди та достатку, хай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю. Нехай  Ваші педагогічні ініціативи завжди увінчуються успіхом, а любов вихованців надає невичерпних сил та наснагу, надихає на нові звершення на благо нашого району та всієї України!

 

З повагою голова Чернігівської

районної державної адміністрації                                         Б. В. Сушко