флаг

Новини

Цьогорічні 95 років з моменту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки стали для нашої країни як ніколи актуальними. Питання єдності постало нині дуже гостро, тому й відзначення 22 січня річниці Соборності та Свободи, що відбулося в районному центрі культури та дозвілля, прозвучало символічно - «З думою про долю України». Захід відбувся у рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди.
Цього дня - лише українські пісні, мелодійні, такі рідні, з дитинства знайомі, які розпочав дорогий серцю кожного українця Гімн, що ствердно лунав із динаміків, проголошуючи «всі ми браття - козацького роду».
Пісня - те, що об’єднує найкраще. У її світ повели глядачів учасниці народного вокального жіночого ансамблю «Струмочок» (керівник - Іван Ващенко), Віктор і Тетяна Щербані, Оксана Галич, Юрій Пенський, Поліна Голосієнко, виступи яких прикрасили урочистості.
Привітав зі святом глядачів заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Віктор Сапальов, до якого приєднався керуючий справами апарату Чернігівської районної ради Анатолій Шумельний.
- У ці січневі дні наш народ подумки звертається до тих нелегких і напружених подій початку ХХ сторіччя, коли Україна об’єдналася в одне державне утворення, якому, на жаль, не судилося стати державною у повному розуміння цього слова, але воно, безумовно, доводить вікове прагнення нашого народу до єдності, - зазначив, звертаючись до залу, Віктор Вікторович. - Недоторканість кордонів України, єдність нашого народу - це те, на чому ґрунтується позиція нинішнього уряду, те, на що у першу чергу скеровані прагнення Президента України Віктора Януковича, бо саме національна єдність стала чи не одним із найголовніших завдань у проекті соціальних ініціатив глави держави. Свобода нашої країни довгі віки здобувалася кров’ю, тож ми маємо берегти нашу Соборність, Свободу та Єдність,  будучи згуртованими, мудрими й толерантними.