флаг

Новини

Голова райдержадміністрації  Б. Сушко провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району.

05 вересня голова райдержадміністрації  Б. Сушко провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за тиждень та намітили плани на наступний.

Заступник начальника Чернігівського управління Державного казначейської служби України повідомила, що всі захищені статті оплачені.

Начальник відділу взаємодії з громадськістю   РДА повідомила, про заходи щодо святкування Дня фізичної культури і спорту України, про кандидатів щодо нагородження Грамотами за розвиток фізичного виховання у Чернігівському районі.

Начальник  управління соціального захисту населення повідомив, що працівниками УСЗН підготовлено відповіді на запити, які надійшли від установ-8. Ведеться  прийом пакетів документів для призначення всіх видів соціальних допомог, згідно Законів України та нормативно-правових актів, надано консультації з призначення соціальних допомог-103 особі. Видано довідки про отримання соціальних допомог 12, повідомлень-65.В  районі зареєстровано   331 внутрішньо переміщених осіб, статус учасників АТО мають 118 осіб. Ведеться робота щодо  видачі талонів на придбання вугілля за пільговими цінами.

Начальник  районного центру надання адміністративних послуг повідомила:

-        - за серпень 2018 року зареєстровано 236  заяв громадян, надано консультацій- 367,.зареєстровано 236  заяв громадян із них 55 соціальні послуги 136-послуги Державного земельного кадастру, 45- послуги  Державної міграційної служби.

Завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії, лікар-лаборант-гігієніст відокремленого підрозділу «Токмацький міжрайонний відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» повідомила про моніторинг  дослідження питної води, досліджено 25 зразків, без відхилень. У районі закінчені профілактичні медичні обстеження працівників галузі освіти.

Військовий комісар Чернігівського комісаріату повідомив про початок строкової служби осіннього призову, про заняття призовної комісії.

Т. в. о. головного лікаря повідомив, що  у всіх відділеннях лікарні закінчено поточні ремонти, всі відділення працюють у звичному режимі.

    Головний лікар КЗ «Чернігівський центр ПМСД» повідомила, що працівниками закладу зареєстровано 1194 декларацій жителів району.

. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.