флаг

Новини

Засідання  колегії  Чернігівської  районної  державної  адміністрації

 04.09.2018 року  відповідно до плану роботи  райдержадміністрації відбулося засідання  колегії  районної державної  адміністрації у якій взяли участь  директори навчальнихзакладів району, під головуванням голови Чернігівської районної державної адміністрації Б.В. Сушка. У ході засідання  розглянуто питання:

        1. Про підготовку та організацію початку 2018/2019 року навчального року .

  1. Організаціяоздоровлення та відпочинкудітейЧернігівського району у 2018 року.

     3.Організація виконання Державних санітарних правил і норми влаштування, утримання навчальних закладів та організації  навчально- виховногопроцесу.

  1. Вимоги до організації пожежної безпеки у закладах освіти.
  2. Освоєння освітньої субвенції для забезпечення реалізації Концепції «Нова українська школа» та на розвиток матеріально-технічного забезпечення закладів освіти на 2018 рік.
  3. Координація дій служби у справах дітей та навчальних закладів району.

Голова Чернігівської РДА подякував педагогічним колективам за великий обсяг зроблених робіт щодо організованого початку навчального року. Саме вони спрямовували свої зусилля для покращення умов навчання та виховання підростаючого покоління.

      Під час засідання також розглянуто проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення, визначено шляхи їх вирішення та надано відповідні рекомендації і доручення щодо забезпечення виконання поставлених питань.

Проведення колегії  дало змогу кожному з учасників зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє.