флаг

Новини

Навчально – тренувальний семінар  по Системі особистої техніки безпеки

На території села Стульнево Чернігівського району з 10 серпня по 12 серпня відбувся відкритий польовий семінар  з системи особистої  техніки безпеки і спеціальної підготовки населення, заснованої на системному методі О.О. Кадочніка і принципах Вітчизняного Стилю рукопашного бою.

Голова Чернігівської районної державної адміністрації Богдан Сушко привітав учасників семінару та передав питну воду. Навчання проведено також за сприяння територіальної громади  і козачої громадської організації.

Силами та засобами Бердянської міської організації Товариства сприяння обороні України, а саме первинною організацією “Коловрат”, було заплановано та проведено цей захід з метою покращення військово-патріотичної підготовки молоді, пропаганди вітчизняної бойової культури та вдосконалення навичок спеціального рукопашного бою. Завданням семінару є підвищення навичок громадян у особистій техніці безпеки в екстремальних ситуаціях (криміногенні обставини, терористичні загрози, бойові дії, надзвичайні ситуації і т.д ), вдосконалення навичок протидії будь-яким агресивним проявам і силовим діям, виживання в складних умовах.

Окрім бердянців, у семінарі взяла участь козацька організація  Чернігівського району.