флаг

Новини

9 серпня 2018 року в Чернігівській райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Богдана Сушка з підприємцями району та представниками контролюючих органів.

На зустрічі обговорювалися проблемні питання бізнесу на місцях та шляхи їх вирішення.

Підприємці розповіли про проблеми, з якими стикаються щоденно, однак більше акцентували увагу на найважливіших.

– Ця зустріч є спробою обговорити наболілі проблеми підприємців, вирішити, що можна зробити для них на місцевому рівні, та як сприяти їх розвитку та процвітанню у районі. Звернути увагу на тих людей, які сьогодні платять податки, завдяки яким район існує , - наголосив на початку зустрічі Богдан Володимирович. –«Ми зацікавлені у розвитку підприємництва, бізнесу у районі, тому що основний податок, який надходить у бюджет – це податок з доходів фізичних осіб. І що більше буде працюючих на наших підприємствах, установах, то більше отримаємо податків, зможемо більше щось зробити для району. У підприємців є чимало проблем і влада має сприяти розвитку малого та середнього бізнесу».

Голова райдержадміністрації запросив присутніх до відвертогодіалогу і висловив сподівання, що зустріч буде корисною для обох сторін. Кожен з присутніх мав змогу висловити свою точку зору чи подати пропозицію.

Перед присутніми виступила начальник відділу економічного та агропромислового розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства Валентина Мамич. Доповіла про стан розвитку малого підприємництва в районі у І півріччі 2018 року, проаналізувала основні показники, зокрема темп зростання/зниження обсягів роздрібного товарообігу, цін на основні продовольчі товари. Довела до відома присутніх про вимоги до оформлення куточка споживача.

Підсумував нараду голова райдержадміністрації Богдан Сушко: «Ми ініціювали цю нараду, щоб послухати вас та вивчити проблеми, які вас турбують. Я завжди готовий підтримати будь-які ідеї та пропозиції на користь громади району та створення умов реалізації підприємницької діяльності».