флаг

Новини

Засідання  з питань  підготовки закладів освіти Чернігівського району до нового 2018/2019 навчального року

31.07.2018 року у Чернігівській РДА відбулося засідання у формі «круглого стола». Питання які розглянуто: використання коштів освітньої субвенції; впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у районі; робота інклюзивно-ресурсного центру; організація та  підготовка до нового 2018/2019 н.р. У засіданні брав участь  голова районної державної адміністрації Богдан Сушко, голова районної ради Віктор Годлевський, голова селищної ради Віталій Манич, заступник голови райдержадміністрації Наталя Степаненко, заступник голови селищної ради Людмила Веремій, начальник відділу взаємодії з громадськістю, освіти, молоді, спорту та культури і туризму райдержадміністрації Віта Отрода, начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Лариса Куц, керівники закладів освіти району, представники батьківської громадськості.

Керівники закладів інформували про стан готовності закладів до початку нового 2018/2019 н. р., про здійснення ремонтних робіт, озвучено проблеми, які необхідно вирішити: оснащення робочого місця вчителя 1 класу; недостатність трьох  «Шкільних автобусів», ремонт покрівлі Просторівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, Верхньотокмацька ЗОШ І- ІІІ ступенів, встановлення паркану на території опорного навчального закладу Чернігівська ЗОШ І- ІІІ ступенів, водопостачання Ільїнського НВК, водовідведення у Хмельницькому НВК, придбання палива для альтернативно- твердопаливного котла Богданівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Лариса Куц зазначила, що станом на 31 липня 2018 року використано кошти субвенції з державного бюджету на надання підтримки дітям із особливими освітніми потребами та закуплено обладнання для оснащення кабінетів інклюзивно- ресурсного центру. На закупівлю навчально-дидактичних матеріалів для початкових класів виділено – 327984.00 гривен, повторно оголошено тендер, аукціон - 10.08.2018. Укладено договір на суму 1550000.00 для придбання комплекту обладнання для кабінету хімії, фізики, біології, географії, математики. Відбувається процедура допорогових закупівель на суму 1478991.00 гривен для капітального ремонту першого поверху опорного навчального закладу Чернігівська ЗОШ І- ІІІ ступенів із запровадженням енергозберігаючих технологій. Оголошено тендер на суму 172025.00 для придбання шкільних меблів: одномісних парт та стільців для першокласників та офісне устаткування та приладдя на суму – 233158.00. Голова районної ради Віктор Годлевський звернув увагу присутніх на перевірку готовності систем тепло- та водопостачання до роботи в осінньо-зимовий період, забезпечення закладів освіти паливом. Підсумовуючи засідання голова райдержадміністрації Богдан Сушконаголосив, щодо закупівлі та встановлення  обладнання за позабюджетні кошти, а не за кошти субвенції, здійснення ремонту «Шкільних автобусів», забезпечення закладів освіти району педагогічними кадрами.

      За результатами засіданнядоручено відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради:

 тримати на особистому контролі стан освоєння розподілених для території району залишків коштів освітньої субвенції, передбаченої Запорізькій області розпорядженням КМУ від 18.12.2017 № 929-р для забезпечення реалізації Концепції «Нова українська школа»; 

забезпечити облаштування приміщень перших класів Нової української школи та оснащення їх відповідною матеріально-технічною базою.