флаг

Новини

Чернігівські віряни взяли участь у хресній ході та підтримали створення Єдиної Помісної Церкви в Україні.

День хрещення Київської Русі православні українці відзначали 28 липня ­ у день пам’яті великого князя Володимира.  Цей день став державним святом у 2008 році, коли третій президент України Віктор Ющенко підписав указ Про День хрещення Київської Русі-України.

1030-річчя хрещення Київської Русі-України – знакова подія для більшості українських вірян. Тож не дивно, що жителі Запорізької області прийняли активну участь в Хресній Ході та інших заходах що пройшли в Києві цими днями. Не залишились в стороні і жителі Чернігівського району, які взяли участь у хресній ході. Мета хресної ходи - показати світу, показати Константинопольському Патріарху що народ України підтримує створення Єдиної Помісної Церкви і прагне цього. Своєю присутністю на цьому заході та участю в спільній молитві вони проявили свій патріотизм та висловили підтримку рішення Президента України Петра Порошенка, стосовно визнання Помісної Української Церкви і звернення Петра Олексійовича до Вселенського Патріарха, щодо надання УПЦ Томосу про автокефалію.

Чернігівські віряни та інші учасники Хресної Ходи, що завітали до Києва, певним чином висловили думку українців: наша віра та наша православна церква з'явилась набагато раніше ніж московський патріархат, що намагається диктувати нам умови існування церкви в Україні.

Українській Помісній Церкві бути!