флаг

Новини

У 2013 році в Чернігівському районі забезпечено реалізацію низки проектів, актуальних для регіону. На вирішення важливих проектів соціально-економічного розвитку територій звертає увагу Президент України В.Ф.Янукович. Це завдання - серед переліку пріоритетних соціальних ініціатив Президента України.
26 грудня заступник голови районної державної адміністрації Віталій Манич відвідав Чернігівську центральну районну лікарню та ознайомився із ходом виконання робіт щодо реконструкції кисневої станції. Важко переоцінити значення цього проекту зважаючи на випадки надзвичайних ситуацій що мали місце в Україні при порушеннях вимог експлуатації балоні із зрідженим киснем.
Загалом на реалізацію проекту у 2013 році передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 200,191 грн. Передбачено виконати укладку трубопроводу, в палатах та операційних – установку вентилів та апаратури, установку рамп, реконструкцію пункту розподілення кисню. Виконання робіт надасть можливість безпечного використання кисню в медичних цілях .
Віталій Манич зазначив, що на сьогодні підрядною організацією виконано близько 30 % запланованих робіт. Посадовець запевнив, що райдержадміністрація забезпечить системний контроль за ходом реалізації проекту. А реконструкція кисневої станції сприятиме осучасненню надання медичних послуг у районі забезпечить поліпшення умов життя населення регіону. "Влада працює і працюватиме надалі для людей. Це завдання ставить перед нами Президент України В.Ф. Янукович і ми його виконаємо", - запевнив В.Манич.