флаг

Новини

Шановні жителі Чернігівського району!

22 червня українці схиляють голови у скорботі і вшановують пам'ять жертв війни 1941-1945 років. Саме у цей день, 77років тому на території України розпочалася найкривавіша в історії людства війна, що забрала, за підрахунками вчених, життя понад 10 мільйонів українців.

Так, рідній Вітчизні довелося пережити страшнее лихоліття: коричнева чума німецького фашизму завдала нищі внихударів по Україні, як під час наступу, так і під час відступу. Не було на нашій землі родин, котрих своїм чорним крилом не зачепило воєнне лихоліття. Нам, сучасним поколінням, навіть важко уявити, які випробування, біль і горе випали на долю наших старших поколінь. Однак завдяки нечуваному патріотизму та героїзму різних народів гітлерівська Німмеччина булаподолана.

Сьогодні ми доземно вклоняємося ветеранам Другої світової війни, солдатським вдовам, партизанам і підпільникам, усім, хто зборов нацизм і нині живуть серед нас. Схиляємо свої голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув на фронтах війни, і тих, хто повернувся живим, але не дожив до наших днів. Схиляємося у зажурі, вшановуючи невинно знищених людей в коцтаборах, у наших селах та містах. Вічна пам'ять  і вічна шана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир і свободу для сучасних і прийдешніх поколінь!

 

Голова Чернігівської  районної

державної адміністрації                                                                                                      Б. СУШКО