флаг

Новини

Семінар Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання

Чернігівська районна державна адміністрація доводить до відома зацікавлених осіб інформацію про проведення 06 - 08 червня 2018 р у м. Київ курсів підвищення кваліфікації за 24-годинною програмою на тему: «Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання». 

В процесі навчання буде розглянуто основні принципи та пріоритети національної екологічної політики у сфері поводження з відходами, законодавче та нормативно-правове забезпечення, проблеми екологічно безпечного поводження з відходами, класифікацію відходів, єдність інформаційного простору в сфері поводження з відходами, життєві цикли відходів, утилізацію вторинної сировини, безпечну технологію рециклінгу відходів, еколого-економічні проблеми у сфері поводження з відходами на державному, територіальному та виробничому рівнях.

Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації.

Для держслужбовців навчання безкоштовне, для інших категорій слухачів вартість навчання становить 2800 грн. за особу.

Курси відбудуться з 06 по 08 червня 2018 р. у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 35 корпус 2, м. Київ, 03035.

Реєстрація слухачів - 06 червня 2018 р. о 9.30 год.

Для комплектування групи прошу до 04 червня 2018 р. надіслати заявку

(е-mail: екокаf@uкr.пеt, тел./факс 044-206-30-35), зазначивши прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посаду, контактні телефони слухачів.