флаг

Новини

Розроблено систему критеріїв оцінки та обґрунтування проектів енергоефективності

Чернігівська районна державна адміністрація інформує, що відповідно до п. 1 рішення Запорізької обласної ради від 15.12.2016 № 49 «Про внесення змін та доповнень до Програми з підвищення рівня енергоефективності Запорізької області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 31.05.2016 № 6 (зі змінами)» розроблено систему критеріїв оцінки та обґрунтування проектів енергоефективності з урахуванням критеріїв оцінки інвестиційних проектів.

Мета цього заходу - науково-дослідницька робота щодо вивчення критеріїв, оптимізації структури заміщення природного газу на більш дешеві альтернативні місцеві види палива, термомодернізації будівель, впровадження відновлюваних джерел енергії та інше для визначення ефективності впровадження енергозберігаючих проектів. Впровадження та використання розроблених критеріїв, методик та заходів дасть можливість зекономити значні кошти на виробництво, транспортування та використання теплової та інших видів енергії в сфері об'єктів комунальної власності Запорізької області.

З метою проведення оцінювання проектів з енергоефективності об'єктів бюджетної та соціальної сфери, а також подальшого впровадження комплексних заходів для забезпечення ефективного енергозбереження на об'єктах рекомендуємо використовувати науково-дослідницьку роботу затверджену рішенням Запорізької обласної ради від 01.03.2018 № 57 «Про впровадження науково-дослідницької послуги «Система критеріїв оцінки та обґрунтування проектів енергоефективності з урахуванням критеріїв оцінки інвестиційних проектів».