флаг

Новини

Прийнято обласні програми по забезпеченню доступним житлом

У березні Запорізькою обласною радою було затверджено обласні програми на 2018-2022 роки: “Молодій запорізькій родині — доступне житло” і Програма забезпечення житлом учасників антитерористичної операції Запорізької області. Кожною із них передбачено по понад 96 мільйонів гривень на поліпшення житлових умов цієї категорії жителів області.

Молоді сім'ї, одинокі молоді громадяни та учасники АТО, які потребують поліпшення житлових умов, зможуть отримати пільговий довготерміновий кредит на будівництво (реконструкцію) та придбання житла. Позички під 3 % річних видаватимуться терміном до 30 років. Якщо в родині є діти — позичальник звільняється від сплати відсотків.

Звернутися за кредитом можуть, зокрема, подружжя чи самотні молоді люди Чернігівської громади віком до 35 років, учасники АТО будь-якого віку, якщо вони раніше не брали кредитів на житло. При цьому кандидати мають перебувати на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, підтвердити свою платоспроможність та внести перший внесок у розмірі 6% суми кредиту.

Координує виконання Програм Департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації. Кредити надає ЗРУ Держмолодьжитло.