флаг

Новини

20 грудня у Чернігівці відбулися урочистості з нагоди святкування Дня української міліціїі. З цього приводу у районному центрі культури та дозвілля відбулося урочисте засідання.  
Зі святом особовий склад Чернігівського РВ ГУМВС України у Запорізькій області вітав його очільник - підполковник міліції Віктор Доценко. Він привітав підлеглих зі святом та вручив медалі та цінні подарунки працівникам районного відділу. Серед нагороджених - начальник конвойної служби, старший сержант міліції Олександр Беспалий, який посів перше місце в обласному конкурсі "Кращий за професією серед атестованих працівників конвойної служби" та інспектор  сектору кадрового забезпечення, старший лейтенант міліції Альона Кравцова, яка виборола третє місце в обласних змаганнях з прикладної стрільби на спартакіаді ГУМВС України у Запорізькій області.
З професійним святом працівників та ветеранів міліції привітав голова районної державної адміністрацїі О.Ф. Лісняк та голова районної ради О.П. Романчук. Керівники району особливо наголосили на високій відповідальності захисників правопорядку перед громадянами України, висловили щиру вдячність за роботу, сім’ям - за надійний тил, розуміння та підтримку.
Почесними грамотами були нагороджені начальник сектору карного розшуку, лейтенант міліції Віталій Давідний, старший автоінспектор ВДАІ, старший лейтенант міліції Станіслав Швиденко, слідчий слідчого відділення, лейтенат міліції Ярослав Овчаренко.