флаг

Новини

19 грудня, у день вшанування Святого Миколая, у районному центрі культури та дозвілля відбулося яскраве дитяче свято.
Малечу, що зібралася у залі, щиро вітали голова районної державної адміністрації О.Ф. Лісняк та Чернігівський благочинний о. Віктор (Ракк).
Голова райдержадміністрації, вітаючи присутніх із святом святого Миколая та наближенням Новорічних і Різдвяних свят, побажав усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні та веселих свят. О. Лісняк зазначив, що у поточному році в районі зроблено чимало для реалізації соціальних ініціатив Президента України у рамках програми "Діти України". Це і введення в дію реконструйованих дитячих дошкільних закладів, поліпшення умов у існуючих, розширення мережі гурткової роботи та інше. Посадовець запевнив, що районна влада й надалі дбатиме про своїх маленьких громадян.
Захоплюючу програму із Святим Миколаєм, янголами та іншими святковими персонажами глядачам подарували гуртківці районного центру культури та дозвілля вихованці Чернігівської дитячої музичної школи, та воскресної школи храму Різдва Пресвятої Богородиці смт. Чернігівка. А днем раніше у центрі селища засяяла вогнями Новорічна ялинка.