флаг

Новини

Свято Миколая завітало цієї середи до Чернігівського будинку-інтернату в с. Калінівка, що прихистив людей з різноманітними вродженими вадами. Привезли його діткам та дорослим (а більшість із них так і залишилися назавжди дітьми) учасники художньої самодіяльності районного центру культури та дозвілля. Це святкування було влаштовано традиційно у рамках програми "Діти України", "Україна для людей", що є складовою частиною виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.
До глядачів, які щільно заповнили невеликий зал, звернувся  заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Віктор Сапальов. Він привітав присутніх із святом Миколая, запевнив, що соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича. щодо турботи про дітей та інших осіб із особливими потребами будуть і надалі послідовно втілюватися в життя. Посадовець побажав вихованцям інтернату та працівникам  щастя та злагоди, подякував за велику подвижницьку працю, запевнив їх у готовності місцевої влади підтримати всі ініціативи керівництва та персоналу, у тому числі й нинішні починання, завдяки яким запрацював окремий корпус, що отримав назву «Щаслива оселя» і відкрив «сонячними» дітками нові можливості розвитку. 
Новорічний настрій разом із концертною програмою привезли до інтернату юні учасниці художньої самодіяльності Маша Ващенко, Аня Ткачук, Ліза Усенко, Катя Олійник, Аліна Колода, Діана Кононихіна під керівництвом методиста РЦКД Оксани Галич, яка провела свято, та керівника гуртка Юрія Пенського.
Нині в інтернаті мешкає 120 підопічних, 30 з яких - діти до 18 років. До ялинки прийшли не всі - чимало в закладі лежачих хворих. Хоча нині з боку держави цим знедоленим надається чимала підтримка, дуже важливим для них є відчуття своєї потрібності, спілкування. Тому-то і були вони в такому захваті від пісень та музики, жваво реагували на концерт та навіть підхоплювалися з місць, пританцьовуючи. 
У ставленні суспільства до людей з особливими потребами проявляється його зрілість. Адже вихованцям закладу немає на кого покластися, крім персоналу інтернату, від багатьох відмовилися їхні родини. Ось чому так важливо не обходити своєю увагою тих, для яких турбота є життєво необхідною.