флаг

Новини

Запорізькі підрозділи ГУ ДСНС отримали нове аварійно-рятувальне оснащення

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль передав спеціальне обладнання та професійний одяг підрозділам ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Йдеться про 15 апаратів на стисненому повітрі «Drager» та 60 панорамних масок до них, 60 комплектів одягу та 60 пожежних касок.

- Підбиваючи підсумки 2017 року, мені приємно відзначити спільні досягнення керівництва ДСНС, а також облдержадміністрації та облради. Минулого року з облбюджету було виділено понад 50 мільйонів гривень на Програми підтримки військових, правоохоронних органів та ДСНС. Нині ми бачимо обладнання, придбане за ці кошти. Мова йде про виділення 10 мільйонів гривень, що стали запорукою придбання цього нового обладнання. Хочу запевнити, що ми не будемо на цьому зупинятись. Адже дуже цінуємо ваш великий вклад у забезпечення стабільності Запорізького регіону, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У свою чергу начальник ГУ ДСНС у Запорізькій області Олексій Лепський наголосив, що облдержадміністрація у своїй роботі приділяє значну увагу у вирішенні питань зміцнення матеріально-технічної бази підрозділів ДСНС у Запорізькій області. Адже структури Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області не можуть функціонувати окремо від територіальної системи цивільного захисту.

Згідно з новою обласною цільовою Програмою захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки, коштів на зміцнення і модернізацію матеріально-технічної бази аварійно-рятувальних підрозділів передбачено більше, ніж в попередній програмі. Це придбання сучасного рятувального катера, комплекту пневмокаркасних наметів, буде продовжена закупівля спеціального одягу, пожежно-технічного озброєння та іншого спорядження для аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС області.

Тільки протягом минулого року, відповідно до місцевих програм та по субвенціях із місцевих бюджетів, була надана допомога аварійно-рятувальним підрозділам та виділено коштів на загальну суму 10 млн. 366 тис. грн.

З них:

- 675 тис.грн. на придбання 15 комплектів апаратів на стисненому повітрі;

- 480 тис.грн. на 60 комплектів теплозахисного одягу;

- 300 тис.грн. на 60 комплектів сучасних пожежних шоломів;

- 1 млн. 20 тис. грн. на забезпечення безробітного населення засобами захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин;

- 100 тис. грн. на ремонт екскаватора АРЗ СП;

- 300 тис.грн. на придбання комплекту повітряної подушки для катера «Марс-700»;

- 1 млн. 100 тис.грн. - на паливно-мастильні матеріали;

- 1 млн. 50 тис грн. - на реконструкцію будівлі пожежного депо в місті Степногірськ;

- 260 тис. грн. - на забезпечення аварійно-рятувальних робіт;

- проведено капітальних і поточних ремонтів в підрозділах на суму 2 млн. 291 тис. грн.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА