флаг

Новини

Районний центр зайнятості інформує

В Чернігівському районному центрі зайнятості є всі можливості щодо надання комплексу послуг незайнятому населенню та роботодавцям.

Протягом 2017 року на обліку перебувало 1285 осіб, до активних форм зайнятості було залучено 1020 незайнятих громадян. У порівнянні з 2016 роком, рівень безробіття в 2017 році зменшився на 0,04% і складає 4,89%.

Протягом січня-грудня 2017 року за сприянням центру зайнятості:

- працевлаштовані на новостворені та вільні робочі місця - 493 особи;

- професійним навчанням охоплено - 195 безробітних;

- в громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь - 332 безробітних, на проведення громадських робіт з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття використано 204,9 тис. грн.

Серед населення району в засобах масової інформації, на семінарах та нарадах з роботодавцями, зустрічах в трудових колективах, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо законодавчих гарантій найманих працівників у сфері оплати праці та соціального страхування.

Чернігівським районним центром зайнятості проводиться робота стосовно підтримки громадян переміщених з тимчасово окупованої території та демобілізованих із зони АТО. На інформаційних стендах в центрі зайнятості розміщена відповідна інформація щодо реєстрації та надання послуг громадянам та сім’ям з території АР Крим та м. Севастополь, Донецької та Луганської областей, а також демобілізованих із зони АТО. Протягом 2017 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 3 особи переміщених з тимчасово окупованої території, з них 2 чол. працевлаштовані. Протягом відповідного періоду на обліку в центрі зайнятості перебувало 42 демобілізованих із зони АТО, з них 14 чол. працевлаштовані, 1 направлено на професійне навчання, 1 приймав участь в роботах тимчасового характеру. Станом на 01.01.2018 року на обліку в центрі зайнятості перебуває 13 осіб демобілізованих із зони АТО, всім їм надано профінформаційні та профконсультаційні послуги.

Особи переміщені з тимчасово окупованої території на обліку не перебувають.

Віктор Пелих, директор районного центру зайнятості