флаг

Новини

Пройшов районний кубок з футзалу пам’яті М.І. Гречухіна

Третій турнір перехідного кубку району з футзалу, пам’яті голови Чернігівської районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос», директора Чернігівської ДЮСШ, чудового тренера з футболу багатьох навчальних років, Михайла Іларіоновича Гречухіна відбувся у неділю 17 грудня.

У турнірі взяли участь футболісти шести команд: «Вікторія с. Довге, «Волна» с. Стульневе, «Іскра» с. Широкий Яр, «Стріла» с. Богданівка, «Буревісник» с. Владівка та ФК «Чернігівка».

На урочистому відкритті турніру привітали всіх присутніх голова Чернігівської селищної ради Віталій Манич, чинний директор Чернігівської ДЮСШ Сергій Макаренко, вихованець Михайла Іларіоновича Шуляк Станіслав та головний суддя турніру, голова районної федерації футболу Віктор Кравцов.

Цікава і напружена боротьба відбувалася у ході турніру у залі Чернігівської ДЮСШ за участю великої когорти вболівальників. У фінальних іграх володарем перехідного кубку району з футзалу, пам’яті Гречухіна, стала команда «Вікторія» с. Довге. Також грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та районного ФСТ «Колос» нагороджено команду «Стріла» с. Богданівка, яка поступилася у фіналі з рахунком 3:9 переможцю та команду «Іскра» с. Широкий Яр за участь у трійці півфіналістів. А приз «Глядацькі симпатії» отримала титулована команда «Чернігівка», очолювана футбольним чернігівським патріотом, одним із кращих гравців району і області Миколою Кордієм.

Іванна Хільченко, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації