флаг

Новини

Чернігівський район — один із лідерів телемарафону

Завершився благодійний марафон на підтримку учасників антитерористичної операції, підсумки якого підбито 6 грудня на урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України в м. Запоріжжя. Чернігівський район посів одне із лідируючих місць серед районів, зібравши на рахунок понад 46 тисяч.

Найбільші внески зробили сільгосппідприємства СВК “Світанок” - 15 тис.грн, ф/г “999” - 10 тис.грн, СВК “Новомихайлівський” та ф/г “Колос” - по 5 тис.грн, ТОВ “Україна-Новоказанкуватська” і ф/г “Годлевський” - по 3 тис.грн, ПСП “Зоря” і ТОВ “Новополтавка” - по 1 тис.грн.

Приєдналися і колективи установ та організацій району: райдержадміністрація і структурні підрозділи — 883 грн, Стульневський НВК — 616 грн, Чернігівська селищна рада — 500 грн, відділ освіти, молоді та спорту — 408 грн, Територіальний центр соціального обслуговування — 400 грн, Веохньотокмацька ЗОШ — 350 грн, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 158 грн, опорний ЗНЗ ім. А.М. Темника — 94 грн.

Кошти марафону спрямують на адресну допомогу солдатам, які проживають на території нашого району, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

Загалом на сьогодні на рахунку обласної благодійної акції акумульовано 952 тис. грн. Хоча марафон до Дня Збройних Сил України добіг кінця, його рахунок не закривається.