флаг

Новини

В районі відзначили День Збройних Сил України

Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України відбулися 6 грудня в районному центрі культури та дозвілля, зібравши в залі військовослужбовців, учасників АТО, молодь, представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Привітавши присутніх, військовий комісар Чернігівського РВК Володимир Кравцов за дорученням Запорізького обласного військового комісару вручив почесні нагрудні знаки ветеранів АТО ряду військовослужбовців. Нагороди з рук районного керівництва отримали Валерій Батаренко, Євген Бражник, Ярослав Воронич, Михайло Злиденний, Анатолій Єременко, Руслан Іванов, Олександр Кавєрзін, Олександр Кіпа, Ігор Краснов, Михайло Косюк, Дмитро Куковинець, Віталій Лісняк, Євген Нєфьодов, Юрій Онищенко, Анатолій Паламарчук, Володимир Пулєв, Роман Рябчук, Олександр Ставицький, Володмир Стаценко, Микола Тимечко, Іван Туз, Юрій Хомніков, Іван Хорольський, Яків Шевченко, Юрій Яхно. Також Володимир Кравцов вручив подяки за за матеріальну допомогу, патріотизм та вагомий внесок у підтримку ЗСУ керівникам установ, підприємств, організацій району: Віктору Гослевському, В'ячеславу Курленкову, Олександру Ліферу, Сергію Овчаренку, Петру Удовенку, Андрію Гогунському, Володимиру Корпану, Павлу Деркачу.

Вітали захисників держави також районні керівники — голова районної ради Віктор Годлевський, керівник апарату районної державної адміністрації Євген Кривний, секретар Чернігівської селищної ради Микола Клочко. Вони також вручили людям, які мають стосунок до Збройних Сил України, ряд відзнак. Грамоту за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня ЗСУ отримали лікар-терапевт ЦРЛ Олег Єфіменко і медична сестра ЦРЛ Тетяна Вовк. За особистий вагомий внесок у справу військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки учнівської молоді Чернігівського району та з нагоди відзначення Дня ЗСУ нагороджено методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Іванну Хільченко, вчителя з предмету “Захисник Вітчизни” Владівської ЗОШ Анатолія Лущая. Грамоти за багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення Дня ЗСУ отримали в.о. старости Богданівського старостинського округу Анатолій Ковтун, в.о. старости Новоказанкуватського старостинського округу Василь Алмакаєв, діловод Новополтавської сільської ради Наталія Фесенко, діловод Новоказанкуватської сільської ради Лариса Кравченко.

На адресу районного військового комісаріату від командування 93-ї бригади було надіслано пам'ятний нагрудний знак “93-тя окрема механізована бригада”. Його батькам загиблого в АТО Віталія Ільїна вручив голова громадської організації “Спілка учасників АТО Чернігівського району Запорізької області” Юрій Накалюжний, який також проходив службу в цій бригаді.

До вітань приєдналися і районні осередки політичних партій.

Концертну програму присутнім у залі презентували з нагоди свята учасники художньої самодіяльності району.