флаг

Новини

У районі пройшла спартакіада держслужбовців

У середу 22 листопада у приміщенні Чернігівської ДЮСШ відбулася спартакіада команд державних службовців, підприємств, установ, організацій Чернігівського району з волейболу, футзалу, шахів, шашок та настільного тенісу.

Учасники спартакіади об’єдналися у три команди: Чернігівської районної державної адміністрації, Чернігівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Привітали учасників Спартакіади перший заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації Василь Попюк та директор Чернігівської ДЮСШ, голова районного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Макаренко.

Взяли участь у спартакіаді до 40 спортсменів з Чернігівки, Обіточного, Верхнього Токмака, Новополтавки, Широкого Яру, Владівки, Богданівки, Ільїного, Просторого.

Поки любителі спортивних ігор проводили «розминку» до змагальної боротьби приступили шахісти, адже їм необхідна тиша, спокій, зібраність, логічне мислення … А першими завершили спортивні перегони любителі настільної гри в шашки. Як у народі кажуть – «раз-раз і в дамки…». Чемпіонство в особистому заліку з шашок вибороли: Наталія Бистрицька, представниця освіти та Олександр Клочко, гравець Чернігівської ОТГ.

А скільки хвилювань вболівальників і спортивного азарту гравців принесла фінальна гра з футзалу. З рахунком 8:10 команда освітян поступилася чемпіонам, молодим і завзятим футболістам Чернігівської райдержадміністрації.

Не менш азартним спортивним дійством стали ігри на тенісному столі. Серед любителів настільного тенісу чемпіонами стали Юлія Ковтун, представниця Чернігівської ОТГ та освітянин Володимир Курусь.

На волейбольному майданчику першість з легкістю вибороли вчителі, представляючи відділ освіти, тому, що на майданчику за команду фіналістів Чернігівської райдержадміністрації поруч з чоловіками були спортсмени-жінки.

Звичайно, найспокійніші ігри у шахи завершилися останніми, а чемпіонство дісталося освітянам – вчителю Новополтавської школи Людмилі Копильовій та вчителю, який знаходиться на заслуженому відпочинку, Віктору Носирьову.

Найактивніші учасники спартакіади: Сергій Токарев з Чернігівської РДА, який змагався у 3 видах (шашки, настільний теніс та волейбол), Ольга Герасименко, представниця Чернігівської РДА у 3 видах (шахи, настільний теніс та волейбол), Юлія Ковтун з Чернігівської ОТГ у 2 видах (шашки та настільний теніс), Наталія Житарюк, представляючи Чернігівську РДА (шахи та волейбол), Віктор Носирьов з відділу освіти (шахи і шашки) та інші.

У командному заліку змагань всієї спартакіади місця вибороли: «Золото» дісталося команді відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, «Срібло» вибороли спортсмени Чернігівської районної державної адміністрації, а «Бронзу» - представники команди Чернігівської селищної ради.

Чемпіони та призери у командному та особистому заліку змагань серед державних службовців, установ, закладів, організацій району нагороджені грамотами та дипломами відділу освіти, який організував це районне спортивне дійство.

Іванна Хільченко, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації